טלפון 04-6168880

במקרים דחופים 0587-111-587

דוא"ל

VetsHarish@gmail.com

סניף דרך ארץ

חריש, דרך ארץ 49
בתאום מראש

סניף פרחים – בצוותא

חריש, רח' יחד 3
יום א'-ה' 9:00-19:00 יום ו' 9:00-13:00
החל מ21.1.24

אודותינו

מרפאה וטרינרית בחריש

מרפאה וטרינרית בסטנדרט גבוה ויחס אישי, בניהולם של ד"ר יובל חזות וד"ר אמיר דקל, מספקת אבחון וטיפול וטרינרי מסור ומקצועי 

צוות המרפאה

IMG_5300

ד"ר יובל חזות

בוגר בית הספר לוטרינריה באוניברסיטה העברית וסיים את כל שנות לימודיו בהצטיינות. לאחר תקופת התנדבות עם חיות בר באפריקה היה חלק מצוות המרפאה של ד"ר חנוך ספיר וד"ר אמיר בור בתל אביב - שם התמקצע ברפואה וכירורגיה מתקדמים של חיות בית. מעניק רפואה ברמה גבוהה וללא פשרות ועם דאגה ומסירות ללא גבולות. ביחד עם ענבל מגדלים באושר את ארבל, גבע, צ'אט הכלב וגדי החתול.

amir

ד"ר אמיר דקל

בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית. לאחר הלימודים הצטרף לצוות בית החולים הווטרינרי של ד"ר שרון רגב ברמת גן, שם רכש מיומנויות בשלל תחומי הטיפול בחיות בית, הכוללים בין השאר רפואה פנימית, כירורגיה, הדמיה מתקדמת והתנהגות בע"ח. מאמין במתן רפואה ברמה הגבוהה ביותר לצד יחס אישי ומסור הן לבעל החיים והן לבעליו. נשוי באושר לשלי ואבא גאה לשירי, תומר, אורי וג'ונו הכלבה.

מהבלוג שלנו:

סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל!

אנחנו שמחים להודיע סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל! כחלק מהמאמץ של המרפאה לשפר את זמינות השירותים, צוות המרפאה שמח לעדכן שהחל מתחילת השנה (תחילת ינואר 2023)

סניף חדש בחריש

מזל טוב! סניף חדש למרפאת אנימד! סניף "פרחים – בצוותא "- כל הפרטים כאן: אחרי שחיכיתם בסבלנות, הנה כל הפרטים אודות הסניף החדש. הסניף החדש

הפייסבוק שלנו:

תפריט נגישות

מזל טוב! פתחנו סניף נוסף בחריש !
ליחצו על הלינק לפרטים