טלפון 04-6168880

במקרים דחופים 0587-111-587

דוא"ל

VetsHarish@gmail.com

סניף דרך ארץ

חריש, דרך ארץ 49
בתאום מראש

סניף פרחים – בצוותא

חריש, רח' יחד 3
יום א'-ה' 9:00-19:00 יום ו' 9:00-13:00
החל מ21.1.24

טיפולי שיניים לכלבים

כמו שבני אדם זקוקים לטיפול שגרתי אצל השיננית ורופא השיניים – כך גם כלבים!

ריח רע מהפה או שיניים צהובות זה מספיק כדי להדליק נורת אזהרה שהכלב זקוק לטיפול בשיניים לפניי שהמצב מחמיר עד לכדי כאבים או איבוד שיניים.


אפשר ואף מומלץ להתחיל לצחצח שיניים ולהרגיל את הכלב לצחצוח עוד לפניי שקיימות בעיות בשיניים – פעולה זו ממש כמו אצלנו, עוזרת לצמצם
בעיות חניכיים, עששת, מרחיק חיידקים, מפחית הצטברות אבנית, מצמצם היווצרות חורים ודלקות המלוות בכאבים, קשיים בלעיסה וחדירת חיידקים אל מחזור הדם, העלולים לפגוע בכליות, בכבד ובלב. 

ישנם כל מיני סוגים של משחות שיניים לטיפול שוטף ויום יומי ומומלץ להתייעץ עם הווטרינר להתאמת המשחה המתאימה ביותר לכלבכם. בנוסף לכך, מומלץ אחת לתקופה לבצע טיפול שיניים שיגרתי בו מעניקים לשיניים טיפול יותר מעמיק הכולל ניקוי אבנית ובמקרים מסויימים עיקרות שיניים (ולפעמים גם הוצאת עצמים זרים).

 

מוזמנים להתייעץ איתנו בכל הנוגע לטיפולי שיניים לכלבכם.

צוות המרפאה.

 

 

 

שיתוף:

חיפש מאמר:

עוד מהבלוג שלנו:

סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל!

אנחנו שמחים להודיע סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל! כחלק מהמאמץ של המרפאה לשפר את זמינות השירותים, צוות המרפאה שמח לעדכן שהחל מתחילת השנה (תחילת ינואר 2023)

סניף חדש בחריש

מזל טוב! סניף חדש למרפאת אנימד! סניף "פרחים – בצוותא "- כל הפרטים כאן: אחרי שחיכיתם בסבלנות, הנה כל הפרטים אודות הסניף החדש. הסניף החדש

הפייסבוק שלנו:

תפריט נגישות

מזל טוב! פתחנו סניף נוסף בחריש !
ליחצו על הלינק לפרטים