טלפון 04-6168880

במקרים דחופים 0587-111-587

דוא"ל

VetsHarish@gmail.com

סניף דרך ארץ

חריש, דרך ארץ 49
בתאום מראש

סניף פרחים – בצוותא

חריש, רח' יחד 3
יום א'-ה' 9:00-19:00 יום ו' 9:00-13:00
החל מ21.1.24

מחלת הפרוו בגורי כלבים – פאבלו החלים מפרוו

פאבלו בזמן האשפוז
פאבלו בזמן האשפוז

לפני מספר חודשים פאבלו הגיע אלינו במצב קשה אחרי טיפול ממושך במחלת הפרוו במרכז וטרינרי אחר, הוא הגיע חסר תאבון, משלשל, ובמצב כללי ירוד. פאבלו נשאר אצלנו במרפאה וקיבל טיפול אינטנסיבי עם נוזלים באינפוזיה, אנטיביוטיקות, נוגדי בחילות ותומכי מערכת עיכול. בהתחלה נראה שהטיפול לא משפיע ומצבו אף התדרדר עד אך לאחר טיפול נוסף עם שתי מנות פלזמה פאבלו שלנו התחיל להתאושש ומצבו השתפר עד החלמה מלאה.

פרוו היא מחלה מדבקת, וקטלנית הפוגעת בעיקר בגורים ובשכיחות יותר גבוהה בגזעים מסויימים כגון רוטוויילר ורועה גרמני, המחלה נגרמת מוירוס ופוגע באופן קשה מאד במערכת העיכול של הכלב עד כדי מצב של התייבשות ואובדן חלבון רב. הוירוס מאד מדבק ועובר בין כלבים בעיקר דרך השלשולים.
הטיפול בגור חולה פרוו הינו אינטנסיבי ויקר מאד. עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים. סידרת חיסוני המשושה הניתנת לגורים היא הצורה הפשוטה, יעילה וזולה ביותר להמנע מהמחלה הקשה.

פאבלו כחודשיים לאחר האשפוז
פאבלו כחודשיים לאחר האשפוז

שיתוף:

חיפש מאמר:

עוד מהבלוג שלנו:

סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל!

אנחנו שמחים להודיע סניף פרחים-בצוותא פתוח לקהל! כחלק מהמאמץ של המרפאה לשפר את זמינות השירותים, צוות המרפאה שמח לעדכן שהחל מתחילת השנה (תחילת ינואר 2023)

סניף חדש בחריש

מזל טוב! סניף חדש למרפאת אנימד! סניף "פרחים – בצוותא "- כל הפרטים כאן: אחרי שחיכיתם בסבלנות, הנה כל הפרטים אודות הסניף החדש. הסניף החדש

הפייסבוק שלנו:

תפריט נגישות

מזל טוב! פתחנו סניף נוסף בחריש !
ליחצו על הלינק לפרטים